MIKOŁAJKI 2018

2018-12-06

Dzisiaj w szkole zapanowały Mikołajowe porządki. Najpierw Renifer wypuszczał wszystkich z szatni pod warunkiem zaśpiewania kolędy. Potem specjalna ekipa Mikołajów witała pojawiających się na parterze obietnicą cukierka, jeśli podejmą się specjalnego zadania. Mogło to byc ułożenie wierszyka o Mikołajach, taniec lub piosenka, za nawet taniec i piosenka jednocześnie. Z tego, co wiem, tylko klasa 8. nie współpracowała z ekipą. Po dostaniu się do sal, młodsze dzieci uczestniczyły w specjalnych warsztatach. Dzieci z zerówki wykonywały papierowe Mikołąje, klasa I pisała listy do Mikołaja mieszkającego w Laponii, a klasa II robiła zabawki, m.in. śliczne laleczki. Natomiast klasa trzecia zniknęła. Prawdopodobnie wybrała się na przejażdżkę saniami Mikołąja.