Wróciliśmy z wakacji!

2018-09-03

“Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku."

Janusz Korczak

Po mszy świętej w kościele ojców cystersów, spotkaliśmy się na boisku szkolnym, próbując jeszcze przez chwilę zatrzymać wakcje, ale gdy nad naszymi głowami rozległ się szkolny dzwonek, dla wszystkich stało się jasne, że wakacje się skończyły. Wróciliśmy do szkoły! Pani dyrektor Hanna Sempka powitała całą społecznośc szkolną bardzo serdecznie, ciesząc się, że wszyscy uczniowie szczęśliwie wrócili z wakacyjnej przygody i zapowiedziała nową wspaniałą przygodę - PRZYGODĘ SZKOLNĄ! Wyraziła też nadzieję, że po drodze wszystkim bedą przyświecały MIŁOŚC i SZACUNEK.

Po spotkaniach z wychowawcami klasy niektórzy uczniowie odwiedzili bibliotekę szkolną, aby odebrać podręczniki przygotowywane dla nich już w sierpniu przez panią Małgosię Borzęcką.

Jutro nowy dzień, jutro zacznie się przygoda, za zatem do zobaczenia jutro na szkolnym szlaku.