Pierwsze podsumowanie roku szkolnego 2017/18

2018-06-21

Życie bez trudności byłoby niczym strumień bez kamieni i zakrętów, pewnie tak samo interesujący jak beton. Bez problemów niemożliwy jest własny rozwój, grupowe osiągnięcia, postęp ludzkości.

Benjamin Hoff

Dzisiaj, o 11.30 na boisku szkolnym ropoczęło się pierwsze podsumowanie mijającego roku szkolnego. Zostały wręczone dyplomy i nagrody książkowe uczestnikom XII Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej, Wielkiego Maratonu Czytelniczego, Pomorskich Meczów Matematycznych, Małej Ligi Matematycznej, Ligi Matematycznej oraz Konkursu Biblijnego. Podziękowano też uczniom naszej szkoły reprezentującym I ZS STO w Gdańsku na Gali Talentów STO w Warszawie.

Podczas spotkania dowiedzieliśmy się, że Mistrzami Ligi Matematycznej zostali w tym roku Dominik Urbański z klasy VII i Agnieszka Nurzyńska z klasy V, za którą nagrodę odebrała mama. Mistrzem Małej Ligi Matematycznej okazała się Julia Łopacińska z klasy III SP (finalistka WMC "Spotkacie nowych przyjaciół"). Poznaliśmy też dzieci, które przez cały rok dodatkowo uczyły się języka hiszpańskiego. Nagrodę specjalną otrzymał Andrzej Wasilewski z klasy III G, który przekazał bibliotece szkolnej wiele książek.

Hor