Zawody Pływackie

2018-04-28

W dniach 26-27.04.2018, licząca 32 osoby, reprezentacja naszej szkoły rywalizowała w zawodach pływackich szkół niepublicznych Aquastacja Cup..

W pierwszym dniu zmagań startowali uczniowie z roczników 2011-2008. Trzech uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do finałów. Na dystansie 25 m stylem grzbietowym największą niespodziankę sprawili najmłodsi. JEREMI CHYŁA sięgnął po złoty medal, a jego kolega z klasy, ALEKSANDER HELDT wywalczył brąz. Bardzo dobrze zaprezentował się też ADAM STANKIEWICZ, zdobywając również brąz na 25m stylem dowolnym.

W kolejnym dniu zawodów wystartowali uczniowie z roczników 2007-2004. Tym razem nie zwiodła faworytka, obrończyni tytułu Mistrzyni z ubiegłego roku AGATA STANKIEWICZ, która w pięknym stylu na dystansie 50 m stylem dowolnym zdobyła złoty medal.

Gratulujemy medalistom oraz wszystkim zawodnikom z naszej szkoły, którzy dzielnie walczyli w swoich kategoriach.

Trenerzy

Marta Kępowicz i Grzegorz Nurzyński