Mistrzostwa SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

2018-03-28

III MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM 27.03.2018

W tym roku szkolnym Mistrzostwa Szkoły Podstawowej STO Polanki 11 odbyły się w dwóch kategoriach:

1. Dziewczęta z klas IV-VII
  2. Chłopcy z klas IV-VII

Łącznie wystartowało 33 uczniów.

W kategorii dziewcząt nie zawiodła faworytka Agnieszka Pacek z kl. VI, zdobywając złoty medal. Drugie miejsce i srebrny medal wywalczyła Martyna Ciszkiewicz z kl. VII. Brąz przypadł w udziale Zosi Dobkowskiej, również z klasy VII.

W kategorii chłopców Mistrzem Szkoły został Eryk Tafel z kl. VI. Obrońca tytułu z ubiegłego roku Hubert Czapiewski (kl. V) zadowolił się tym razem srebrnym medalem. Brąz - dla Filipa Szczerby (kl. VII).

Szczególne słowa uznania dla Jana Wolskiego, który wytrwale i skutecznie sędziował najważniejsze pojedynki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za podjęcie wyzwania oraz dobrą atmosferę. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich uczniów do wytrwałości w dążeniu do swoich celów.

Nauczyciele wf-u

Marta Kępowicz i Grzegorz Nurzyński