SZKOLNY TURNIEJ UNIHOKEJA

2017-12-08

KLASA V MISTRZEM SZKOŁY W UNIHOKEJA

Dnia 5 grudnia 2017 odbył się Finał  II Szkolnego Turnieju Unihokeja. W rozgrywkach uczestniczyły 4 najlepsze drużyny z poszczególnych klas wyłonione w drodze eliminacji, które rozegrane były w ostatnich tygodniach listopada, na boisku szkolnym.

Aby wyrównać szanse gry młodszych ze starszymi w Turnieju Finałowym przyjęto następujące zasady gry (chodzi o ilość zawodników w drużynie):

5 na 5 w przypadku meczów pomiędzy kl. IV a V, V a VI, VI a VII

6 na 5 w przypadku meczów pomiędzy kl. IV a VI, V a VII

6 na 4 w przypadku meczu pomiędzy kl. IV a VII

Rywalizacja stała na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie o czym świadczą wyniki - nie było meczu, w którym różnica wyniosłaby więcej niż jedną bramkęPo dwóch zwycięstwach i jednym remisie Mistrzostwo Szkoły zdobyła klasa V, która wystąpiła w następującym składzie:

1.      Banaczkowski Aleksander - kapitan

2.      Żyliński Kajetan

3.      Łęgowski Konrad - bramkarz (bez straty bramki)

4.      Sawicka Adela

5.      Szczerba Agata

6.      Nurzyńska Małgorzata

Gratuluję zwycięzcom, a wszystkim dziękuję za sportową walkę i przestrzeganie zasad fair-play.

Grzegorz Nurzyński.

Zdj. z VI Mikołajkowego Meczu Unihokeja

W zał. szczegółowa tabela wyników