VI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ UNIHOKEJA

2017-12-08

VI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ UNIHOKEJA -  TYM RAZEM BEZ PODIUM

Już po raz szósty uczniowie naszej szkoły rywalizowali w Mikołajkowym Turnieju Unihokeja, organizowanym przez III STO w Gdańsku.

Patrząc na osiągnięcia z poprzednich lat, kiedy wracaliśmy z pucharami, tym razem dla naszych reprezentantów poprzeczka była zawieszona zbyt wysoko.

Klasa VI, która w ubiegłym roku wywalczyła III miejsce, tym razem musiała zadowolić się czwartą pozycją w grupie, w fazie eliminacyjnej, a o statecznie siódmym miejscem w całym turnieju. Klasa V, mimo bardzo wyrównanych pojedynków doznała 4 porażek i uplasowała się na miejscu dziewiątym.

Pierwsze i drugie miejsce w turnieju zajęły drużyny z Waryńskiego, trzecie miejsce SP 18 a czwarte Szkoła Amerykańska.

Gratuluję zwycięzcom a organizatorom dziękuję za stworzenie wspaniałej atmosfery w duchu zasady fair-play.

Grzegorz Nurzyński

trener I ZS STO