III edycja Pomorskich Meczów Matematycznych

2017-11-28

Dnia 28 listopada 2017 r. nasi wicemistrzowie II Edycji Pomorskich Meczów Matematycznych dla Szkół Podstawowych  zwycięsko rozpoczęli III Edycję PMM organizowaną przez Stowarzyszenie „bez rutyny” wraz z Wydziałem Matematyki Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. Szkołę godnie reprezentowali: Agnieszka Pacek z klasy VI oraz z klasy VII: Martyna Ciszkiewicz, Tara Gustin - Naryniecki, Filip Szczerba, Marek Dziedzic, Dominik Urbański, Kacper Czapliński, Mateusz Wierzbicki, Piotr Cherek i Karol Gajewski – kapitan. Naszym przeciwnikiem była drużyna z III Podstawowo - Gimnazjalnego Zespołu Szkół Społecznych STO w Gdańsku.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Trzymajmy kciuki za kolejny mecz!

Podczas rozgrywek nie zabrakło również kibiców z klasy VII, którzy mocno trzymali kciuki i dopingowali drużynę. Dziękujemy!

Inf. Justyna Sławińska