Rok szkolny 2018/2019

 

Wyniki etapu rejonowego VII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

ROBOTNICY WYBRZEŻA 1945-1989

luty 2019

Do finału 15 marca 2019 r. przechodzą uczniowie,

 którzy uzyskali 32 i powyżej punktów ( do nr 25)

Tabela w zał.


Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z J. Angielskiego

Z ogromną przyjemnością informuję, że do finału Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowały się następujące osoby z klasy ósmej szkoły podstawowej:
Tara Gustin-Naryniecki
Karol Gajewski

Inf. Joanna Kowalczyk 



Rejonowy etap Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Z ogromną przyjemnością informuję, iż do etapu wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów szkoły podstawowej zakwalifikowali się następujący uczniowie klasy ósmej: Martyna Ciszkiewicz oraz Dominik Urbański. Gratulację dla nich! Słowa uznania dla wszystkich uczniów klasy ósmej, którzy wzięli udział w etapie rejonowym konkursu za ich solidną pracę i wielkie zaangażowanie.
Małgorzata Borzęcka.

Etap rejonowy VII Konkursu Historycznego

Gratulacje dla Pawła Czermańskiego i Marka Dziedzica, którzy przeszli przez etap rejonowy konkursu i zakwalifikowali się do finału!
Brawa dla Pawła za najlepszy wynik!!!
Grażyna Niemyjska

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Gratulujemy również uczniom klasy VIII KAROLOWI GAJEWSKIEMU I TARZE GUSTIN-NARYNIECKIEJ, którzy zdobyli tytuły finalistów Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych. 

Serdeczne gratulacje!
Patrycja Lewańczyk i Joanna Kowalczyk

Finał Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennica klasy VII Agnieszka Pacek oraz uczeń klasy VIII Karol Gajewskiuzyskali tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Gratulujemy!
Bogumiła Kamut i Justyna Sławińska

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

Z przyjemnością informuję, iż Karol Gajewski (uczeń klasy 8 szkoły podstawowej) oraz Tymon Gustin-Naryniecki i Adam Pacek (uczniowie klasy III gimnazjum) zdobyli tytuły finalistów Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019.

 



Podsumowanie konkursów kuratoryjnych

Lista zwycięzców konkursów przedmiotowych 
 
L - tytuł laureata; F - tytuł finalisty. 
 
Martyna Kapitańska (L- ang.; F- fiz.), Anna Dziurdzińska (L- biol.; F- ang.), Mateusz Skwarski (L- biol.), Adam Pacek (L- fiz., mat; F- inf.), Julia Blecher (F- niem., biol.), Martyna Ciszkiewicz (F- fiz., biol.), Marta Czubasiewicz (F- biol.), Tara Guštin-Naryniecki (F- ang.), Barbara Laska (F- fiz.), Karol Gajewski (F- mat., inf.), Kajetan Grabowski (F- hist.), Tymon Guštin-Naryniecki (F- inf.), Dominik Urbański (F- biol.). 
 Listę sporządził Adam Pacek, autor artykułu „Podsumowanie konkursów przedmiotowych