WF i Sport

Kryteria oceny z wf-u I etap 2016/17

Kryteria w załączniku.

 Kryteria oceny z wf-u II etap 2016/17

Kryteria oceny z wuefu przygotowane przez pana Grzegorza Nurzyńskiego i panią Martę Kepowicz (dla klas IV-VI w załączniku.)

Jesienne Igrzyska Świetlicowe

W dniu 27 października 2016 na boisku szkolnym odbyła się kolejna edycja Igrzysk Świetlicowych.

            Dyscypliną przewodnią był unihokej. Klasy 0-I bawiły się w formie wyścigów rzędów oraz gier ruchowych z elementami unihokeja, natomiast klasy II-III rywalizowały w turnieju drużynowym. W igrzyskach pomagali uczniowie z klasy IV,  pełniąc funkcję sędziów oraz pomocników w zabawach dla najmłodszych. Nad całością czuwali pan Grzegorzm, pani Marta i pani Agnieszka. W imprezie wzięło udział łącznie 46 uczniów.

            W klasach 0-I wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni za sportową postawę i zachowanie fair-play. W klasach II-III toczyła się walka o miano najlepszej drużyny w unihokeja. Wystąpiły 4 drużyny prowadzone przez kapitanów: Antka Darskiego, Adasia Ciszkiewicza, Karolinę Tomaszewską i Adasia Stankiewicza. Najlepszą drużyną okazała się ekipa pod wodzą Adasia Stankiewicza, która odniosła 2 zwycięstwa i jeden remis. W jej składzie wystąpili również: Filip Ostrowski, Natalia Ulasińska, Nikodem Wójcik i Dąbrówka Kucharz.

            Dziękuję wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i walkę do ostatniego gwizdka.

 

Grzegorz Nurzyński

nauczyciel wf-u