rok szkolny 2014/2015

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

Jednorazowe stypendium Prezydenta Miasta Gdańska dla uczniów szczególnie uzdolnionych w kategorii osiągnięć naukowych za rok szkolny 2013/2014 otrzymał:

Adam Pacek z klasy V,

a w kategorii osiągnieć sportowych za rok szkolny 2013/2014 otrzymała:

Zuzanna Szpak z klasy VI.


Bieg Oliwski

KLASA I CHŁOPCY

I miejsce Adam Stankiewicz

KLASA II DZIEWCZĘTA

II miejsce Adela Sawicka

KLASA II CHŁOPCY

II miejsce Aleksander Banaczkowski

KLASA III DZIEWCZĘTA

II miejsce Julia Cendrowska

II miejsce Agnieszka Pacek

KLASA IV DZIEWCZĘTA

II miejsce Julia Tyszkiewicz

 KLASA V CHŁOPCY

I miejsce Adam Pacek

II miejsce Tymek Pacuła

KLASA VI DZIEWCZĘTA

I miejsce Lena Łęgowska

KLASA VI CHŁPCY

II miejsce Mikołaj Tyszkiewicz



III Wojewódzki Turniej Mikołajkowy w Unihokeja

Polanki I wystąpiły w następującym składzie:

1.      Bartosz Wiraszko

2.      Filip Szczerba

3.      Kacper Czapliński

4.      Jakub Łojewski

5.      Julia Tyszkiewicz

6.      Dominik Urbański

7.      Martyna Ciszkiewicz

8.      Maciej Rakowski

 

Polanki II wystąpiły w następującym składzie:

1.      Marek Dziedzic

2.      Mateusz Wierzbicki

3.      Oliwier Kurc

4.      Piotr Chera

5.      Witold Michalczyk

6.      Tara Gustin-Naryniecki

7.      Martyna Dominiak-Górska

8.      Jan Darski

9.      Zosia Dobkowska

W fazie grupowej obie drużyny wygrały wszystkie swoje pojedynki i awansowały do półfinałów. Ostatecznie Polanki I zdobyła brązowy medal, a Polanki II zajęła IV miejsce



II NAGRODA W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Marta Czubasiewicz kl. V - II miejsce 

w konkursie Barwy Historii - Wojewódzka Mała  Olimpiada dla szkół podstawowych - 

część plastyczna: POSTACIE HISTORYCZNE XX WIEKU, ŻYCIE I DZIAŁALNOŚĆ


XI REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI i POEZJI ŚPIEWANEJ LUBIĘ POEZJĘ!

 

Wyróżnienia:

Recytacja:

 

 

HELENA CHYŁA KL. I

Poezja śpiewana: 

 

MAKSYMILIAN RADOMSKI KL. II 

NATALIA ULASIŃSKA KL. I



XX edycja konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy"

Daniel Bracik z klasy VI - finalista etapu wojewódzkiego 



MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”

WYNIK BARDZO DOBRY W KONKURSIE ZDOBYLI: 

AGNIESZKA PACEK KL. III 

ADAM PACEK KL. V

 

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE ZDOBYLI:

 PAWEŁ CZERMAŃSKI KL. II 

KAROL GAJEWSKI KL. IV 

ANNA DZIURDZIŃSKA  KL. V 

MARTA CZUBASIEWICZ  KL. V

OLGA KLAUDEL KL. VI

HANNA GĘBA KL. VI



Międzyszkolne zawody pływackie AQUASTACJA CUP 2015

 

1. Sawicka Adela - złoty medal w stylu grzbietowym

2. Szczerba Filip - srebrny medal w stylu grzbietowym

3. Kukuła Bartek - brązowy medal w stylu grzbietowym

4. Ulasińska Marysia - brązowy medal w stylu grzbietowym

 



PIŁKARSKA LIGA SZKÓŁ SPOŁECZNYCH

Polanki w następującym składzie:

 

1.       Bracik Daniel - napastnik, kapitan drużyny

2.       Tyszkiewicz Mikołaj - obrońca

3.       Pijagin Kosma - bramkarz

4.       Pacuła Tymoteusz - pomocnik

5.       Pacek Adam - napastnik

6.       Cielecki Krzysztof - napastnik

7.       Czapliński Kacper - obrońca

8.       Szczerba Filip - obrońca

9.       Cherek Piotr - obrońca

10.   Łojewski Jakub – bramkarz

 

zajęły 2. miejsce.



„Najpiękniejsze zakątki naszego miasta ocalmy od zapomnienia - Na ziemi, na niebie i pomiędzy nimi”

Janek Darski z klasy IV - II nagroda w kategorii fotografii

 Basia Laska z klasy V – II nagroda w konkursie plastycznym

Ola Libionka z klasy VI – II nagroda za opowiadanie

 

Hania Nowak i Marta Czubasiewicz z klasy V - wyróżnienie w kategorii plastycznej

Karol Gajewski z klasy IV - wyróżnienie w kategorii poezji



WIELKI MARATON CZYTELNICZY DLA NAJMŁODSZYCH

Maria Ulasińska kl. III - wyróżnienie