Konkursy

1. Konkursy przedmiotowe.

2. Ligi językowe.

3. Ligi matematyczne.

4. Omnibusy.



Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z J. Angielskiego

Z ogromną przyjemnością informuję, że do finału Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowały się następujące osoby z klasy ósmej szkoły podstawowej:
Tara Gustin-Naryniecki
Karol Gajewski

Inf. Joanna Kowalczyk 



Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Gratulujemy również uczniom klasy VIII KAROLOWI GAJEWSKIEMU I TARZE GUSTIN-NARYNIECKIEJ, którzy zdobyli tytuły finalistów Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych. 

Serdeczne gratulacje!
Patrycja Lewańczyk i Joanna Kowalczyk

Finał Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennica klasy VII Agnieszka Pacek oraz uczeń klasy VIII Karol Gajewskiuzyskali tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Gratulujemy!
Bogumiła Kamut i Justyna Sławińska

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

Z przyjemnością informuję, iż Karol Gajewski (uczeń klasy 8 szkoły podstawowej) oraz Tymon Gustin-Naryniecki i Adam Pacek (uczniowie klasy III gimnazjum) zdobyli tytuły finalistów Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019.

 



Podsumowanie konkursów kuratoryjnych

Lista zwycięzców konkursów przedmiotowych 
 
L - tytuł laureata; F - tytuł finalisty. 
 
Martyna Kapitańska (L- ang.; F- fiz.), Anna Dziurdzińska (L- biol.; F- ang.), Mateusz Skwarski (L- biol.), Adam Pacek (L- fiz., mat; F- inf.), Julia Blecher (F- niem., biol.), Martyna Ciszkiewicz (F- fiz., biol.), Marta Czubasiewicz (F- biol.), Tara Guštin-Naryniecki (F- ang.), Barbara Laska (F- fiz.), Karol Gajewski (F- mat., inf.), Kajetan Grabowski (F- hist.), Tymon Guštin-Naryniecki (F- inf.), Dominik Urbański (F- biol.), Agnieszka,
Agnieszka Pacek kl.7 - finalistka konkursu z matematyki

 Listę sporządził Adam Pacek, autor artykułu „Podsumowanie konkursów przedmiotowych


Finał WMC W LUSTRZE KSIĄŻKI

Zakończyliśmy ósmą edycję WMC „W lustrze książki” adresowaną do uczniów trzeciej klasy gimnazjum oraz dla uczniów 7. i 8. klasy szkoły podstawowej. Dziękujemy wszystkim szkolnym koordynatorom za wysiłek włożony w całoroczną pracę. W tym roku zgłosiło się do konkursu 214 szkół z Polski i szkoła z Leicester w Wielkiej Brytanii. Protokoły końcowe otrzymaliśmy ze 165 szkół (1700 uczestników)i po ich weryfikacji komisja konkursowa (Ewa Niechwiedowicz,  Agata Markiewicz – Babło, Małgorzata Niechwiedowicz oraz Zbigniew Walczak) przyznała 99 tytułów laureata, 96 tytułów finalisty oraz 106 wyróżnień.

Wszyscy laureaci, finaliści i wyróżnieni  (lista w załączniku) otrzymają dyplomy oraz nagrody książkowe(sfinansowane przez Miasto Gdańsk)podczas uroczystego finału, który rozpocznie się 9 maja, o godzinie 13.45 w audytorium Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku (plac Solidarności 1 w Gdańsku). Drogę elektroniczną wyślemy Państwu wzory dyplomów uczestnictwa dla pozostałych maratończyków oraz dla szkolnych koordynatorów.

                Już dzisiaj gratulujemy wszystkim  uczniom, którym udało się ukończyć  ten szczególny bieg i osiągnąć wysokie wyniki.

Szkolnym opiekunom konkursu  dziękujemy za wsparcie i życzliwość przez cały czas jego trwania.

 Organizatorzy

 









Tytuł OMNIBUS 2019 dla Ignacego Bachnickiego i Jana Kaszczuka

Z przyjemnością informuję, iż tytuł OMNIBUSA 2019 otrzymali:

- w klasach 0-I Ignacy Bachnicki
- w klasach II-III Jan Kaszczuk

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników!

Kangur Matemartyczny 2019

Z przyjemnością informujemy, że
BARDZO DOBRY wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny zdobyli uczniowie:

- Agnieszka Pacek kl. VII
- Martyna Ciszkiewicz kl. VIII
- Adam Pacek kl. III g

WYRÓŻNIENIA zdobyli uczniowie:

- Dominik Jucewicz kl. I
- Dawid Lipowski kl. III
- Zuzanna Radomska kl. IV
- Mateusz Ruszała kl. IV
- Bartosz Kukuła kl. V
- Antoni Darski kl. V
- Adam Ciszkiewcz kl. V
- Paweł Czermański kl. VI
- Jakub Kowalski kl. VII

Najlepszy wynik w klasie II zdobyła Julia Krakowska.