rok szkolny 2013/2014

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

Jednorazowe stypendium Prezydenta Miasta Gdańska dla uczniów szczególnie uzdolnionych w kategorii osiągnięć sportowych za rok szkolny 2012/2013 otrzymała: 

Zuzanna Szpak z kl. V



Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Pangea"

Anna Dziurdzińska kl. IV - finalistka konkursu

Tymon Gustin - Naryniecki kl. IV - finalista konkursu

Adam Pacek kl. IV - finalista konkursu

 

NAJLEPSZE WYNIKI W KLASACH:

Daniel Bracik kl. V

Judyta Pacuła kl. VI



II Wojewódzki Konkurs Historyczny: Gdańszczanie – Pomorzanie - Polacy poświęcony Lechowi Bądkowskiemu

Bartłomiej Plewczyński kl. VI - II miejsce - kategoria wiedza o życiu i działalności Lecha Bądkowskiego

zdobywając tym tytuł LAUREATA konkursu


Kornelia Lipowska kl. VI - I nagroda - kategoria praca literacka

Antonina Grabowska kl. VI - wyróżnienie -  kategoria praca literacka


Aleksandra Libionka kl. V - wyróżnienie - kategoria prace plastyczne

Kosma Pijagin kl. V -  wyróżnienie - kategoria prace plastyczne

 


Olimpiada Wiedzy o Gdańsku

zespół: Ida Dzierżanowska kl. V, Michał Sachajko kl. V, Jan Zyskowski kl. VI - I miejsce


II Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Czar Par"

Adam Pacek kl. IV i Tymon Gustin - Naryniecki kl. IV - VIII miejsce


Konkurs z języka angielskiego "Dys - Magic"

Oliwier Jurczak kl. VI - IV miejsce


Konkurs z języka angielskiego "Reading is cool"

Filip Prec kl. VI - LAUREAT konkursu


Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

AGNIESZKA PACEK KL. II - wyróżnienie

TARA GUSTIN – NARYNIECKI KL. III  - wyróżnienie

ANNA DZIURDZIŃSKA KL. IV  - wyróżnienie

ADAM PACEK KL. IV  - wyróżnienie

MARTA CZUBASIEWICZ KL. IV  - wyróżnienie

SZYMON WARSOCKI KL. IV  - wyróżnienie

BARTŁOMIEJ PLEWCZYŃSKI KL. VI  - wyróżnienie

MACIEJ WELZ KL. VI  - wyróżnienie

JAKUB CZUBASIEWICZ KL.VI  - wyróżnienie
 
 
Najlepszy wynik w klasie V:

ALEKSANDRA LIBIONKA 


Szkolny Konkurs Ortograficzny

Klasy III-IV

1. Karol Gajewski kl. III
2. Krzysztof Cielecki kl. IV
3. Martyna Ciszkiewicz kl. III


Klasy V-VI

1. Hanna Gęba kl. V
2. Kornelia Lipowska kl. VI
3. Daniel Bracik kl. V


Miejski Konkurs Matematyczny "Muszelka"

Adam Pacek - I miejsce w kategorii klas IV

Maciej Welz - II miejsce w kategorii klas VI



Wielki Maraton Czytelniczy

Jan Beszczyński kl. VI – tytuł FINALISTY konkursu

 Dominik Urbański kl. III - I miejsce w szkole w kategorii klas I - III 



I Turniej Piłkarski Szkół STO

I Społeczna Szkoła Podstawowa - I miejsce w składzie:

1. Tymoteusz Pacuła kl. IV – pomocnik i jednocześnie kapitan drużyny

2.     Pacek Adam kl. IV – napastnik

3.     Cielecki Krzysztof kl. IV – napastnik

4.     Ostrowski Tomek kl. IV – obrona

5.     Car Olek kl. IV - obrona 

6.     Łojewski Kuba kl. III - bramkarz

7.     Kurc Oliwier – kl. III – napastnik rez.

8.     Wierzbicki Mateusz kl. III – napastnik rez.

9.     Czapliński Kacper kl. III – obrona rez.

10.  Gajewski Karol kl. III – obrona rez

11.  Sczerba Filip kl. III – bramkarz rez 



Szkolny Turniej Gry Karcianej "Summoner Wars"

I miejsce - Karol Gajewski kl. III

II miejsce - Szymon Warsocki kl. IV

II miejsce - Tymon Naryniecki kl. IV




Turniej Szachowy o Puchar Pani Dyrektor

 

Mistrz Szachowy w szkole podtawowej w kategorii dziewcząt - Antonina Grabowska, kl. VI

Mistrz Szachowy w szkole podstawowej w kategorii chłopców - Jakub Czubasiewicz, kl. VI 




Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych "Focus on America"

Jan Beszczyński kl. VI laureat konkursu



VII edycja Konkursu Najpiękniejsze Zakątki Wrzeszcza - Ocalmy od zapomnienia

Olga Klaudel kl. V - I miejsce w kategorii fotograficznej

Katarzyna Glazer kl. V - wyróżnienie w kategorii fotograficznej 



Szkolny Konkurs Omnibus

Paweł Czermański kl. I - tytuł Omnibusa

Dominik Urbański, kl. III - tytuł Omnibusa



Konkurs Recytatorski - etap szkolny

kategoria klas I - III

I miejsce - Urszula Pniewska kl. I
II miejsce -
Karol Kownacki kl. I
III miejsce - Martyna Ciszkiewicz kl. III

kategoria klas IV - VI

I miejsce - Jakub Czubasiewicz kl. VI
II miejsce - Adam Pacek kl. IV
III miejsce - Maciej Welz kl VI

kategoria poezji śpiewanej

I miejsce - Zuzanna Szpak kl. V
II miejsce - Anna Szczęch kl. V
III miejsce – Aleksandra Libionka kl. V