rok szkolny 2011/2012

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"

WYRÓŻNIENIA:

Adam Pacek kl. II

Anna Dziurdzińska kl. II

Ida Dzierżanowska kl. III

Bartłomiej Plewczyński kl. IV

Maciej Welz kl. IV

Judyta Pacuła kl. IV

Jakub Sachajko kl. V

Przmysław Rośleń kl. V

Natalia Czopek - Rowińska kl. VI



IV EDYCJA GDAŃSKICH WIOSENNYCH ZAWODÓW W PŁYWANIU - MŁODZIEŻY NIEZRZESZONEJ W PZP

Natalia Czopek Rowińska kl. VI - I miejsce 25 m stylem dowolnym

Zuzanna Kopeć kl. VI - I miejsce 25 stylem grzbietowym
Julia Czopek Rowińska kl. VI - II miejsce 25 m stylem klasycznym

Jan Lew Ostik - Kostrowicki kl. VI - II miejsce 25 m stylem motylkowym

Natalia Czopek Rowińska kl. VI - III miejsce 25 m stylem motylkowym

Jan Lew Ostik - Kostrowicki kl. VI - III miejsce 25 m stylem klasycznym


sztafeta dziewczęta kl. VI - II miejsce 4 x 25 m stylem dowolnym

WOJEWÓDZKI KONKURS POETYCKI

I miejsce - Barbara Klaudel kl. VI 



SZKOLNY KONKURS NA LEGENDĘ

I miejsce - Zofia Rakowska kl. V

II miejsce - Marcel Kamiński kl. IV

III miejsce - Kornelia Lipowska kl. IV 



KONKURS FOTOGRAFICZNY "OLIWA"

II miejsce - Ewa Kalicka - klasa VI

zakwalifikowana do wystawy - Dagna Wójciak - klasa VI 



BIEG OLIWSKI

Wyniki Biegu Oliwskiego w poszczególnych kategoriach


Klasa I - chłopcy:

wyróżnienie - Filip Szczerba


Klasa III - dziewczęta:

II miejsce - Marta Włodarczyk
wyróżnienie - Katarzyna Glazer
wyróżnienie - Zuzanna Szpak


Klasa III - chłopcy:

wyróżnienie - Mikołaj Tyszkiewicz


Klasa IV - dziewczęta: 

III miejsce - Ewa Trenkner
wyróżnienie - Konstancja Janiak
 

Klasa IV - chłopcy:

II miejsce - Franciszek Zajączkowski


Klasa V - dziewczęta:
 

II miejsce - Alicja Machnikowska
wyróżnienie - Agnieszka Machnikowska

Klasa V - chłopcy:

II miejsce - Filip Wasilewski
III miejsce - Jakub Cendrowski


Klasa VI - dziewczęta:
 

I miejsce - Dagna Wójciak
II miejsce - Marianna Kostka
wyróżnienie
- Julia Czopek - Rowińska
wyróżnienie - Zuzanna Kopeć

Klasa VI - chłopcy:

I miejsce - Filip Gramann
II miejsce - Jan Lech Ostik - Kostrowicki
III miejsce - Maksymilian Czapiewski
wyróżnienie - Piotr Cytawa
wyróżnienie - Michał Sakłak 



IX MIĘDZYNARODOWE TARGI KOLEJOWE TRAKO 2011

wyróżnienie - Jacek Krawczyk - klasa IV
wyróżnienie - Filip Respondek - klasa IV