rok szkolny 2009/2010

KANGUR MATEMATYCZNY

Nagroda I stopnia za BARDZO DOBRY WYNIK:       Dagna Wójciak                  klasa  IV

Nagroda II stopnia: WYRÓŻNIENIE Z NAGRODĄ:    Flip Martyni-Orenowicz        klasa VI
                                                                               Natalia Czopek-Rowińska    klasa IV

Nagroda II stopnia:  WYRÓŻNIENIE:                      Miłosz Bielewicz                  klasa   V
                                                                              Jakub Łepek                       klasa   V
                                                                              Monika Welz                       klasa   V
                                                                              Matylda Grabska                 klasa   V
                                                                              Magdalena Welz                  klasa   IG
                                                                              Przemysław Roślen              klasa   III
                                                                              Jakub Tomaszewski             klasa   III
                                                                              Jan Bogdziewicz                  klasa   III
                                                                              Martyna Mossakowska         klasa   VI
                                                                              Julia Wielka                        klasa   VI
                                                                              Barbara Klaudel                  klasa   IV
                                                                              Marianna Kostka                 Klasa   IV



Wojewódzki Konkurs Biologiczny

laureatka III miejsce:      Katarzyna Kaleta        klasa III gimnazjum

Finaliści:                           Natalia Glazer             klasa III gimnazjum
                                         Jakub Raniszewski      klasa III gimnazjum

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Finalistka:         Katarzyna Kaleta         klasa III gimnazjum

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Finalista:        Paweł Kopeć          klasa III gimnazjum

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Finalista:           Szymon Kropisz            klasa III gimnazjum

Pomorski Konkurs Matematyczny dla klas III

II miejsce:          Przemysław Rośleń                klasa III

Wojewódzki Konkurs Matematyka z Przyrodą

Finaliści III stopnia:              Martyna Mossakowska         klasa VI
                                              Filip Martyni-Orenowicz        klasa VI

XVI Konkurs Literacki dla Uczniów Województwa Pomorskiego

II miejsce:           Barbara Klaudel           klasa IV

Konkurs plastyczny „Mity pędzlem i ołówkiem”

wyróżnienie:      Natalia Szerszeń       klasa IV

Konkurs fotograficzny „Oliwa”

Grand Prix:       Łukasz Fox                    klasa I gimnazjum
III miejsce:      Bruno Tarnowski            klasa I gimnazjum

Konkurs plastyczny na logo i plakat „Exodus XX wieku- Drogi do Gdańska”

I miejsce:    Marta Jóźwiak         klasa II gimnazjum