rok szkolny 2007/2008

KONKURS BIOLOGICZNY - KURATORIUM OŚWIATY

laureatka - Maja Chmielewska kl.III gim
finalistka - Gaja Dreszler kl.III gim

"RED, BLUE & WHITE" KONKURS JĘZYKOWY KURATORIUM OŚWIATY

finalista - Kacper Bronk kl.III gim

WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI "LUBIĘ POEZJĘ"

laureaci: Paweł Kopeć kl.I gim, Magdalena Klinkosz kl.I
wyróżnienie: Maria Tarnowska kl.V



PISANE LWIM PAZUREM 2008

laureci: Paulina Wróblewska z klasy IV i Klaudia Bielańska z klasy VI.

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR 2008”

WYRÓŻNIENIA przyznane przez komitet organizacyjny otrzymują:
SZKOŁA PODSTAWOWA:
            1. Aleksandra Gramann         kl. VI                
            2. Monika Welz                 kl. III
            3. Mateusz Tarłowski         kl. V
            4. Bernard Kiedrowicz         kl. V
            5. Magdalena Welz             kl. V
            6. Jakub Łepek                 kl. III

GIMNAZJUM:                        
            1. Paweł Kopeć             kl. Ig
            2. Ernest Kiedrowicz         kl. Ig
            3. Magda Nowak         kl. IIIg
            4. Katarzyna Sempka         kl. III g

NAJLEPSI UCZNIOWIE W POZOSTAŁYCH KLASACH:
            Julia Wielka             kl. IV
            Kacper Jagodziński     kl. IIg

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUREK 2008”

Wynik BARDZO DOBRY przyznany przez komitet organizacyjny otrzymują:
            1. Marynia Kostka kl. II
            2. Szymon Rodziewicz kl. II

NAJLEPSI UCZNIOWIE W POZOSTAŁYCH KLASACH:
            Jakub Tomaszewski     kl.I



X KONKURS POETYCKI NA „WIERSZ O MUZYCE”

Laureatki: Marta Bogdziewicz i Klaudia Bielańska kl VI

XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI DLA DZIECI

kategoria szkół podstawowych:
I miejsce Martyna Mossakowska klasa IV,
wyróżnienie: Ola Gramann klasa VI

kategoria gimnazjum:
wyróżnienia: Iga Kozłowska  i Paulina Szymańska.



JOY OF EUROPE 2008 FESTIVAL

Joy of Europe 2008 Festival – klasa IV reprezentacją Polski na festiwalu w Belgradzie!

I GDAŃSKIE WIOSENNE ZAWODY W PŁYWANIU MŁODZIEŻY NIEZRZESZONEJ

III miejsce Reprezentacja szkoły w składzie: Magdalena Welz, Jagoda Piechocka, Maja Tarnowska, Aleksandra Szczęch, Małgorzata Siepiera, Bernard Kiedrowicz, Szymon Włodarczyk, Mariusz i Maksymilian Kropisz kl. V, Magdalena Narkiewicz, Klaudia Bielańska, Aleksandra Gramann, Zuzanna Witkowska, Marta Bogdziweicz kl. VI

II WOJEWÓDZKI KONKURS POEZJI I KONKURS PLASTYCZNY "TATUŚ, TATO..."

Laureaci konkursu plastycznego
Klaudia Bielańska - kl. VI
Martyna Mossakowska - kl. IV
Maria Słupska - kl. VI

Laureaci konkursu poetyckiego
Maria Słupska - kl. VI
Klaudia Bielańska - kl. VI

Wyróżnienia:
Martyna Mossakowska - kl. VI

Pełna lista laureatów na stronie:http://www.sp81gda.neostrada.pl/aktualnosci.html

VII KONKURS PIOSENKI "ŚPIEWAJMY MORZU"

II miejsce - zespół "Dziura w pokładzie" w składzie Maciek Welz kl 0, Matylda Grabska, Ola Hallmann, Ania Karasowska, Lara Lejderman, Monika Welz, Klaudia Zientara, Maks Gajewski i Kacper Kubara z klasy III



WYBITNI GDAŃSZCZANIE RODEM Z WILEŃSZCZYZNY - PORTRET ZBIOROWY

II miejsce: Paulina Leszczyńska, Justyna Zielony i Kajetan Witkowski klasa II gimnazjum

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY "OLIWA"

I miejsce ex aequo : Magda Nowak i Paulina Szymańska klasa III gimnazjum
III miejsce ex aequo: Paulina Chrobak i Anna Nowak klasa I gimnazjum
Wyróżnienia: Paulina Szymańska klasa III gimnazjum, Natalia Matys i Michał Baluta klasa I gimnazjum

V WOJEWÓDZKI KONKURS POETYCKI

III miejsce ex aequo
Godło BLANCHARD - Klaudia Bielańska, I Zespół Szkół STO Gdańsk
Godło HUBCIO - Hubert Rybak, SP 77 Gdańsk
II miejsce ex aequo
Godło HORNUS - Mateusz Rożek, I Zespół Szkół STO Gdańsk
Godło KOTEK - Magdalena Moskwa, SP 3 Słupsk

WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO „ALFIK” 2007

WYRÓŻNIENIA OTRZYMUJĄ:

SZKOŁA PODSTAWOWA:
1. Aleksandra Gramann kl. VI
2. Magdalena Welz kl. V
3. Bernard Kiedrowicz kl. V

GIMNAZJUM:
1. Paweł Kopeć kl. I
2. Ernest Kiedrowicz kl. I

Ponadto dobre wyniki osiągnęli:

SZKOŁA PODSTAWOWA:
1. Julia Wielka kl. IV
2. Lara Lejderman kl. III

GIMNAZJUM:
1. Karol Mietkowski kl. III
2. Kacper Jagodziński kl. II



STYPENDYŚCI PREZYDENTA MIASTA GDAŃSKA

Stypendyści wyróżnienie za rok szkolny 2006/2007:

Bielańska Klaudia
Bogdziewicz Marta
Bryl Kasia
Chrobak Paulina
Czochańska Karolina
Dreszler Gaja
Gramann Ola
Kiedrowicz Ernest
Kopeć Paweł
Łuczak Justyna
Narkiewicz Magda
Sadowska Zuzia
Stankiewicz Wiktor