Nasze szkolne sukcesy

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

Karol Gajewski, uczeń klasy VIII otrzymał jednorazowe stypendium Prezydenta Miasta Gdańska za wybitne osiągniecia naukowe w roku szk. 2017/2018.

Gratulacje! 




Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Juniorów - zawody I stopnia

Z przyjemnością informuję, że
Martyna Ciszkiewicz z kl. VIII zakwalifikowała się do zawodów drugiego stopnia ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Juniorów.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

J. Sławińska



Patriotyczny Konkurs Plastyczny

Gratulacje dla Uli Kowalskiej- I miejsce; Poli Wójcik- wyróżnienie w konkursie plastycznym "Polska widziana oczami dziecka". Na konkurs wpłynęło 96 prac.

Inf. Małgorzata Polczyk




Etap szkolny konkursu z języka polskiego

Martyna Ciszkiewicz, Tara Gustin - Naryniecki i Marek Dziedzic zakwalifikowali się do rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych.

IV edycja PMM/ zwycięsto w 1. rozgrywce

Dnia 28 listopada 2018 r. uczniowie naszej szkoły podstawowej  zwycięsko rozpoczęli IV Edycję Pomorskich Meczów Matematycznych organizowaną przez Stowarzyszenie „bez rutyny" wraz z Wydziałem Matematyki Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. Szkołę godnie reprezentowali: Karol Gajewski – kapitan, Martyna Ciszkiewcz, Tara Gustin Naryniecki, Mateusz Wierzbicki, Filip Szczerba, Dominik Urbański, Marek Dziedzic, Kacper Czapliński, Piotr Cherek  z klasy VIII oraz Agnieszka Pacek z klasy VII. Naszym dzielnym przeciwnikiem była drużyna z British International School Gdańsk.

Szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Z przyjemnością informuję, że 

Martyna Ciszkiewicz z kl. VIII
Agnieszka Pacek z kl. VII
Karol Gajewski z kl. VIII
Marek Dziedzic z kl. VIII

zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Justyna Sławińska 



Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii - etap szkolny

Gratulacje dla:

Witka Michalczyka kl.VIII
Dominika Urbańskiego kl.VIII
Mateusza Wierzbickiego kl. VIII
Martyny Ciszkiewicz kl. VIII
Tary Gustin-Naryniecki kl. VIII
którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla szkół podstawowych.

Życzymy sukcesów w następnych etapach!


Elżbieta Kwella-Ruszała

Kajetan Grabowski przeszedł do finału

Mam przyjemność przekazać wiadomość, że Kajetan Grabowski zakwalifikował się do finału konkursu kuratoryjnego z historii.

G.N. 



Konkurs Biblijny

Zwycięzcą etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego SP został Oliwuer Kurc

Inf. Barbara Czekała 



Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki

Do finału  przeszła Martyna Ciszkiewicz z klasy VIII.

Inf. Dorota Szukalska 



Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z J. Angielskiego

Z ogromną przyjemnością informuję, że do finału Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowały się następujące osoby z klasy ósmej szkoły podstawowej:
Tara Gustin-Naryniecki
Karol Gajewski

Inf. Joanna Kowalczyk 



Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Z ogromną przyjemnością informujemy, że do finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego zakwalifikowali się:

Karol Gajewski uczeń klasy VIII

Agnieszka Pacek uczennica klasy VII

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za finał!!!

Justyna Sławińska i Bogumiła Kamut

 



Rejonowy etap Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Z ogromną przyjemnością informuję, iż do etapu wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów szkoły podstawowej zakwalifikowali się następujący uczniowie klasy ósmej: Martyna Ciszkiewicz oraz Dominik Urbański. Gratulację dla nich! Słowa uznania dla wszystkich uczniów klasy ósmej, którzy wzięli udział w etapie rejonowym konkursu za ich solidną pracę i wielkie zaangażowanie.
Małgorzata Borzęcka.

Etap rejonowy VII Konkursu Historycznego

Gratulacje dla Pawła Czermańskiego i Marka Dziedzica, którzy przeszli przez etap rejonowy konkursu i zakwalifikowali się do finału!
Brawa dla Pawła za najlepszy wynik!!!
Grażyna Niemyjska

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Z ogromną przyjemnością informuję, iż Martyna Ciszkiewicz z klasy 8 oraz Dominik Urbański z klasy 8 uzyskali tytuły Finalistów w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym dla szkół podstawowych. Gratulacje za dużą wiedzę oraz zaangażowanie. Małgorzata Borzęcka

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Gratulujemy również uczniom klasy VIII KAROLOWI GAJEWSKIEMU I TARZE GUSTIN-NARYNIECKIEJ, którzy zdobyli tytuły finalistów Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych. 

Serdeczne gratulacje!
Patrycja Lewańczyk i Joanna Kowalczyk

Finał Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennica klasy VII Agnieszka Pacek oraz uczeń klasy VIII Karol Gajewskiuzyskali tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Gratulujemy!
Bogumiła Kamut i Justyna Sławińska

Finał Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki

Z ogromną przyjemnością, że w gronie pięciu laureatów konkursu kuratoryjnego z fizyki znalazł się Adam Pacek - uczeń klasy III gimnazjum.
jednocześnie gratuluję świetnych wyników oraz tytułu finalisty :
Martynie Ciszkiewicz - klasa VIII
Martynie Kapitańskiej oraz Basi Lasce klasa III gimnazjum
GRATULACJE!!!
Dorota Szukalska

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

Z przyjemnością informuję, iż Karol Gajewski (uczeń klasy 8 szkoły podstawowej) oraz Tymon Gustin-Naryniecki i Adam Pacek (uczniowie klasy III gimnazjum) zdobyli tytuły finalistów Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019.

 



Podsumowanie konkursów kuratoryjnych

Lista zwycięzców konkursów przedmiotowych 
 
L - tytuł laureata; F - tytuł finalisty. 
 
Martyna Kapitańska (L- ang.; F- fiz.), Anna Dziurdzińska (L- biol.; F- ang.), Mateusz Skwarski (L- biol.), Adam Pacek (L- fiz., mat; F- inf.), Julia Blecher (F- niem., biol.), Martyna Ciszkiewicz (F- fiz., biol.), Marta Czubasiewicz (F- biol.), Tara Guštin-Naryniecki (F- ang.), Barbara Laska (F- fiz.), Karol Gajewski (F- mat., inf.), Kajetan Grabowski (F- hist.), Tymon Guštin-Naryniecki (F- inf.), Dominik Urbański (F- biol.), Agnieszka,
Agnieszka Pacek kl.7 - finalistka konkursu z matematyki

 Listę sporządził Adam Pacek, autor artykułu „Podsumowanie konkursów przedmiotowych


Małgosia Nurzyńska brązową medalistką w drużynowym tenisie stołowym

Uczennica naszej szkoły Małgorzata Nurzyńska wraz z Lilianą Wollschlaeger (SP 79) zdobyła brązowy medal w Drużynowych Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym.
Gratulacje!

Tytuł OMNIBUS 2019 dla Ignacego Bachnickiego i Jana Kaszczuka

Z przyjemnością informuję, iż tytuł OMNIBUSA 2019 otrzymali:

- w klasach 0-I Ignacy Bachnicki
- w klasach II-III Jan Kaszczuk

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników!

Kangur Matemartyczny 2019

Z przyjemnością informujemy, że
BARDZO DOBRY wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny zdobyli uczniowie:

- Agnieszka Pacek kl. VII
- Martyna Ciszkiewicz kl. VIII
- Adam Pacek kl. III g

WYRÓŻNIENIA zdobyli uczniowie:

- Dominik Jucewicz kl. I
- Dawid Lipowski kl. III
- Zuzanna Radomska kl. IV
- Mateusz Ruszała kl. IV
- Bartosz Kukuła kl. V
- Antoni Darski kl. V
- Adam Ciszkiewcz kl. V
- Paweł Czermański kl. VI
- Jakub Kowalski kl. VII

Najlepszy wynik w klasie II zdobyła Julia Krakowska.