Nasze szkolne sukcesy

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

Karol Gajewski, uczeń klasy VIII otrzymał jednorazowe stypendium Prezydenta Miasta Gdańska za wybitne osiągniecia naukowe w roku szk. 2017/2018.

Gratulacje! 




Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Juniorów - zawody I stopnia

Z przyjemnością informuję, że
Martyna Ciszkiewicz z kl. VIII zakwalifikowała się do zawodów drugiego stopnia ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Juniorów.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

J. Sławińska



Patriotyczny Konkurs Plastyczny

Gratulacje dla Uli Kowalskiej- I miejsce; Poli Wójcik- wyróżnienie w konkursie plastycznym "Polska widziana oczami dziecka". Na konkurs wpłynęło 96 prac.

Inf. Małgorzata Polczyk




Etap szkolny konkursu z języka polskiego

Martyna Ciszkiewicz, Tara Gustin - Naryniecki i Marek Dziedzic zakwalifikowali się do rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych.

IV edycja PMM/ zwycięsto w 1. rozgrywce

Dnia 28 listopada 2018 r. uczniowie naszej szkoły podstawowej  zwycięsko rozpoczęli IV Edycję Pomorskich Meczów Matematycznych organizowaną przez Stowarzyszenie „bez rutyny" wraz z Wydziałem Matematyki Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. Szkołę godnie reprezentowali: Karol Gajewski – kapitan, Martyna Ciszkiewcz, Tara Gustin Naryniecki, Mateusz Wierzbicki, Filip Szczerba, Dominik Urbański, Marek Dziedzic, Kacper Czapliński, Piotr Cherek  z klasy VIII oraz Agnieszka Pacek z klasy VII. Naszym dzielnym przeciwnikiem była drużyna z British International School Gdańsk.

Szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Z przyjemnością informuję, że 

Martyna Ciszkiewicz z kl. VIII
Agnieszka Pacek z kl. VII
Karol Gajewski z kl. VIII
Marek Dziedzic z kl. VIII

zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Justyna Sławińska 



Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii - etap szkolny

Gratulacje dla:

Witka Michalczyka kl.VIII
Dominika Urbańskiego kl.VIII
Mateusza Wierzbickiego kl. VIII
Martyny Ciszkiewicz kl. VIII
Tary Gustin-Naryniecki kl. VIII
którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla szkół podstawowych.

Życzymy sukcesów w następnych etapach!


Elżbieta Kwella-Ruszała

Kajetan Grabowski przeszedł do finału

Mam przyjemność przekazać wiadomość, że Kajetan Grabowski zakwalifikował się do finału konkursu kuratoryjnego z historii.

G.N.