Multi 2007

Multi na Polankach po raz trzeci 23.06.2007 -08.07.2007 r.

Dla tych, którzy zdecydowali się pozostać w Gdańsku początek wakacji minął deszczowo. Jednak nawet w deszczową pogodę można dobrze się bawić, poznawać nowych ludzi, a przede wszystkim sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego i niemieckiego:).

„Do odważnych świat należy”, chciałoby się powiedzieć o młodzieży z naszego gimnazjum. Tych odważnych mamy aż ośmioro – w tym dwoje już w tej chwili naszych absolwentów, którzy zdecydowali się na udział w tegorocznym międzynarodowym programie wymiany młodzieży „Multi”.

Ośmioro tegorocznych Odważnych spędzi w przyszłym roku 2 tygodnie w Niemczech, gdzie wraz z rówieśnikami z 7 innych krajów będzie brać udział w najróżniejszych projektach i imprezach kulturalno-sportowych. Teraz mają rok czasu na podszlifowanie angielskiego i niemieckiego.
O projekcie Multi można również przeczytać na stronie internetowej organizatora niemieckiego http://www.multi-online.org/ (wersja niemiecko- i angielskojęzyczna).
Realizacja programu „Multi” 2005 i 2007 w Gdańsku była możliwa dzięki wsparciu finansowemu POLSKO-NIEMIECKIEJ WSPÓŁPRACY MŁODZIEŻY.